AKTUALNOŚCIHISTORIA HODOWLIMOJE PSYSZCZENIĘTA, MIOTYWSPOMNIENIA
WYSTAWY, SUKCESY...FOTO ALBUMRÓŻNOŚCI...LINKIKONTAKTKSIĘGA GOŚCI
 


      
2012

15-lat hodowli "Z Pierwszej Ręki FCI"

16.12.2012
Na nowy dom czeka śliczna czarno-biała, różnooka  suczka z domowej hodowli "Lupus Fortunatus". Więcej informacji i zdjęcia w dziale SZCZENIĘTA

 


14.12.2012
14 grudnia 2012 roku w hodowli "Algarobos" urodziły się szczeniaki po Matizie i po MOOVIE STAR Volarius. Więcej informacji w dziale SZCZENIĘTA

 


01-02.12.2012
Na dwóch Międzynarodowych Wystawach Psów Rasowych w Nitrze "DUOCACIB NITRA" córka Matiza - AVRILLA Linora Iceblue w oba dni wywalczyła zwycięstwa w klasie młodzieży, uzyskała wnioski CAJC i tytuł Najlepszego Juniora w Rasie i tym samym uzyskała kolejny tytuł, tym razem Młodzieżowego Championa Słowacji - ogromne gratulacje!!!


25.11.2012
Przypada Jubileusz "15-lecia" hodowli Z Pierwszej Ręki, ale ten czas leci :-))
Na dowód tego załączam zdjęcie pieska z naszego pierwszego miotu ARONA. Pieseczku stu lat w zdrowiu i radości!!!
Właścicielom piesków z naszej hodowli dziękuję za opiekę i miłość, jaką obdarzacie na co dzień swoich czworonożnych przyjacieli!


23.11.2012
W najnowszym numerze "Psów Ras Myśliwskich" ukazały się 4 moje artykuły, zilustrowane fotografiami mojego autorstwa. Strona pisma:
http://www.psymysliwskie.eu/
 


22.11.2012
Dnia 10.11.2012 roku w domowej hodowli "Lupus Fortunatus" we Wrocławiu urodziły się szczeniaki. Rodzicami zostali Matiz oraz Emi. Więcej informacji i zdjęcia w dziale SZCZENIĘTA

 


10.11.2012
Wspaniały weekend spędzony w Kielcach wraz z przyjaciółmi. Oprócz emocji na wystawie, oglądania pięknych psów, nie tylko husky, miałam przyjemność uczestniczyć we wspaniałej uroczystości. 30-lecie hodowli "FORTUNATUS" i oczywiście jej właścicielki EWY STOLARSKIEJ obfitował w emocje, śmiech i czas spędzony ze wspaniałymi ludźmi. Jubileusz to tym bardziej dla mnie cenny, bowiem moja hodowla nie istniała by, gdyby nie dwie suczki, NIAGARA i NUNAMI Fortunatus. Moja wdzięczność dla Ewy jest nie do opisania. Ewciu dziękuję za WSZYSTKO i z całego serca życzę jeszcze wielu takich jubileuszy :-))) ZDJĘCIA


05.11.2012
Na dwóch Międzynarodowych Wystawach w czeskiej Pradze (03-04.11.2012) pięknie pokazała się AVRILLA Linora Iceblue - córka Matiza i Norinki - wywalczyła w oba dni wnioski CAJC oraz tytuł Najlepszy Junior w Rasie, i tym samym zakończyła Młodzieżowy Championat Czech, ponadto w niedzielę zajęła II lokatę na BIG Junior V Grupy FCI - ogromne gratulacje!!!


14.10.2012
Miłe wieści z dwóch Wystaw Krajowych. Bardzo ładnie idzie dzieciakom NIKE, które już startują w klasie weteranów.
W Zabrzu Najlepszym Weteranem w Rasie została NIKITA BLACK STRIPE Śnieżna Wataha, ponadto wygrała Rasę i zajęła II lokatę na BEST IN SHOW Weteranów!!! Równie pięknie pokazał się w Nowym Dworze Mazowieckim LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki FCI, który został Najlepszym Weteranem w Rasie - ogromne gratulacje!!!


12.10.2012
Na plakacie zapowiadającym Krajową Wystawę Rasowych w Zabrzu, a także na katalogu wystawowym widnieje zdjęcie Border Collie mojego autorstwa.

 


Sony

24.09.2012
Nowe zdjęcia Poli, Matiza oraz Sonego.


 


UNION Z Pierwszej Ręki FCI

AVRILLA Linora Iceblue

22.09.2012
Wspaniałe wieści z XXI Klubowej Wystawy Szpiców i Psów Ras Pierwotnych w Bydgoszczy. W mocnej i bardzo wyrównanej stawce psów w klasie otwartej zwyciężył UNION Z Pierwszej Ręki FCI, do kolekcji dorzucił kolejny wniosek CWC!!! Córka Matiza czarno-biała AVRILLA Linora Iceblue w równie okazałej stawce wybiegała Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu Polski, tytuł Najlepszy Junior w Rasie oraz III BEST IN SHOW JUNIOR - ogromne gratulacje dla dzieciaków Matiza i ich właścicieli !!!


21.09.2012
Fotorelacja z charcich wystaw w Konopiskach: Europejska Wystawa Chartów, Klubowa Wystawa Chartów Polskich, Klubowa Wystawa Chartów.
ZOBACZ
 


19.09.2012
Nowe zdjęcia ślicznych szczeniaczków po Matizie i Pandorze. Na nowy domek czeka jeszcze kremowo-biały piesek. Więcej informacji i zdjęcia w dziale SZCZENIĘTA

 


18.09.2012
W zaprzyjaźnionej hodowli "Sądeckie Pieszczochy" na nowy dom czekają piękne szczenięta. Więcej informacji oraz zdjęcia na stronie internetowej: http://www.pieszczochy.eu/ Polecam!

 


04.09.2012
Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych pięknie zaprezentował się
LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki FCI, został Najlepszym Weteranem w Rasie oraz wybiegał III lokatę na BEST IN SHOW Weteranów - ogromne gratulacje dla Liderka i jego opiekunów!!!!


23.08.2012
Nowe zdjęcia ślicznych dzieci Matiza i Pandory. ZDJĘCIA & INFORMACJE 


19.08.2012
Śpieszę pochwalić się wspaniałymi wieściami. Dziś na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Toruniu, w doborowym towarzystwie, UNION Z Pierwszej Ręki FCI wywalczył wniosek CWC, tytuł Zwycięzca oraz został Zwycięzcą Rasy. Ponadto wspaniale pokazał się na finałach, gdzie wywalczył Zwycięstwo Grupy V oraz został Vice Zwycięzcą BEST IN SHOW !!!! Ogromny to sukces tego młodego psiaka, który dodatkowo na tej wystawie zakończył Championat Polski. Wielkie gratulacje dla właścicieli!!!!
Kilka nowych zdjęć UNIONA.


19.08.2012
W dniu 5 sierpnia 2012 roku Matiz ponownie został ojcem. PANDORA Mountain Stream urodziła dwa pieski o umaszczeniu czarno-białym oraz pieska beżowo-białego. ZDJĘCIA & INFORMACJE
 


SOCHI de Ciukci

18.08.2012
Nowy album "Moje psiaki".
ZOBACZ


 


NIKE'S EXPLORING of Nordica © ZPR

15.08.2012
Dziś mija 8 lat jak NAJKUSIA nie ma z nami, nigdy Ciebie nie zapomnimy kochany piesku...

 


29.07.2012
Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Będzinie córka NIKE - Ch. NIKITA BLACK STRIPE Śnieżna Wataha - została Najlepszym Weteranem w Rasie i zajęła IV lokatę w konkurencji BEST IN SHOW Weteranów - gratulacje!!!
 


18.07.2012
Fotorelacja z Krajowej Wystawy Psów Rasowych Nowym Targu - zapraszam
ZOBACZ

 


17.07.2012
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Warszawie w klasie weteranów zadebiutował
LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki FCI (jak ten czas leci...), który otrzymał złoty medal i piękny opis od szwedzkiego sędziego - gratulacje!


Przyjaciel Pies

Przyjaciel Pies

20.06.2012
W Miesięczniku "Przyjaciel Pies" ukazała się moja fotorelacja ze Światowej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się w maju, w austriackim Salzburgu. Miłej Lektury.


19.06.2012
Sesja zdjęciowa Owczarka francuskiego Briard, tegorocznej Zwyciężczyni Świata - HORTENSJI z Francuskiej Ulicy - miłego oglądania. ZOBACZ

 


SHADOW OF ANANA AMAROK Algarobos

16.06.2012
Dziś na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Krakowie córka Matiza - SHADOW OF ANANA AMAROK Algarobos, po raz pierwszy startująca w klasie użytkowej, otrzymała kolejny wniosek CWC i tym samym ukończyła Championat Polski - wielkie brawa!!! Kilka nowych zdjęć suczki. ZOBACZ


11.06.2012
Śpieszę donieść, że kolejny raz w tym roku moje zdjęcie znalazło się na okładce kwartalnika kynologicznego Związku Kynologicznego w Polsce "PIES". Na stronie tytułowej Zwycięzca Best In Show Opole 2012.
Nowy numer wkrótce :-))


Fot. Archiwum

Fot. Archiwum

10.06.2012
Dziś na Krajowej Wystawie w Raciborzu w klasie weteranów pięknie zaprezentowała się córeczka NIKE - Ch. NIKITA BLACK STRIPE Śnieżna Wataha, która została Najlepszym Weteranem w Rasie i wygrała ponadto BEST IN SHOW Weteranów - gratulacje za debiut w klasie seniorów!!!


Fot. Archiwum

08-10.06.2012
Na Wystawach w Senecu na Słowacji pięknie pokazało się rodzeństwo AVRILLA Linora Iceblue i A
LBERTINO. Dzieciaki Matiza kolejny raz pokazały klasę, wywalczyły wnioski na Młodzieżowego Championa Słowacji, AVRILLA została Najlepszym Juniorem w Rasie i w mocnej konkurencji suczek wygrała BEST IN SHOW Junior!!!, a na kolejnej wystawie wywalczyła tytuł Derby Winner 2012. Super wyniki !!!


08.06.2012
Fotorelacja z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Lesznie - zapraszam. ZOBACZ

 


BRIGIT BARDOT Freedome Choice FCI

07.06.2012
Na Międzynarodowej Wystawie Psów w Lesznie, w dniu 2 czerwca, klasę otwartą wygrała córka Matiza, a zarazem wnuczka Najkusia - płowa BRIGIT BARDOT Freedome Choice FCI, która dzięki otrzymanemu wnioskowi CWC ukończyła Championat Polski - ogromne gratulacje!!!


05.06.2012
Dodane zostały nowe zdjęcia do działu "Handling" z Międzynarodowej Wystawy w Łodzi oraz ze Światowej Wystawy Psów Rasowych w austriackim Salzburgu.
ZOBACZ
 


23.05.2012
Weekend 18 - 20 maja spędziliśmy w austriackim Salzburgu na Światowej Wystawie Psów Rasowych. Oprócz pobytu na wystawie, wystawiania psów, oglądania wielu pięknych zwierząt mogliśmy spędzić wspaniały czas z przyjaciółmi oraz z psiakami, które na światówce pokazały najwyższą klasę i wywalczyły: Gończy polski GRAVIS Kłusująca Sfora FCI - Młodzieżowe Zwycięstwo Świata 2012 oraz tytuł Najlepszego Juniora w Rasie!!! oraz BRYLANT Kłusująca Sfora FCI - Zwycięstwo Świata 2012, BOB oraz II lokatę na Best of Group w ogromnej stawce psów gończych. To wielki sukces, z którego jesteśmy ogromnie dumni!!!
Zdjęcia z Wystawy Światowej oraz fotorelacja z pobytu w przepięknym Salzburgu i okolicach - wkrótce!


21.05.2012
Na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Salzburgu (Austria) w dniu 19 maja zaprezentowałam suczkę rasy Owczarek Francuski - Briard HORTENSJĘ z Francuskiej Ulicy, która w ogromniej stawce rasy wywalczyła CACIB oraz tytuł Zwycięzca Świata 2012 !!!
ZOBACZ ZDJĘCIA


20.05.2012
Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Bytomiu dzieci Matiza: A
LBERTINO oraz AVRILLA Linora Iceblue wywalczyły tytuły Zwycięzca Młodzieży oraz oba, w wieku 11-miesięcy, ukończyły Młodzieżowe Championaty Polski, ponadto AVRILLA została Najlepszym Juniorem w Rasie, Zwycięzcą Rasy, a także stanęła na 4 lokacie podium Best of Group V - ogromne gratulacje!!!


25.05.2012
Zdjęcia mojego autorstwa zostały wykorzystane w ramach projektu "Gra karciana - psy rasowe". Zainteresowanych grą zapraszam na stronę wydawnictwa: www
 


10.05.2012
Zdjęcie mojego autorstwa Gończego polskiego - ETIAM Kłusująca Sfora FCI - znalazło się w pięknej książce wydanej z okazji 100-lecia FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej).
 


02.05.2012
Na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Opolu kolejny raz klasy młodzieży zwyciężyły dzieciaki Matiza. U sędziny z Japonii A
LBERTINO wygrał psy pokonując konkurenta, a AVRILLA Linora Iceblue z kolei pokonała 6 suczek, otrzymała Zwycięstwo Młodzieży oraz została Najlepszym Juniorem w Rasie - ogromne gratulacje!!!


OPOLE 2012

26.04.2012
Kolejny raz na plakatach, dyplomach oraz na Katalogu Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Opolu widnieje zdjęcie zwycięzcy BEST IN SHOW mojego autorstwa.
 


25.04.2012
Dodane zostały aktualne zdjęcia VALKIRII Z Pierwszej Ręki FCI.
ZOBACZ


 


23.04.2012
Fotorelacja z Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Częstochowie. ZOBACZ

Kilka zdjęć z naszego spaceru po Jasnej Górze w Częstochowie. ZOBACZ

 


22.04.2012
Świetne wieści z Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Częstochowie. Dzieci Matiza i Nori Silver Star - Albertino oraz Avrila zdobyły złote medale, oba otrzymały tytuły Zwycięzca Młodzieży, ponadto AVRILLA Linora Iceblue została Najlepszym Juniorem w Rasie, wygrała Rasę, a na finałach wywalczyła 3 lokatę na Grupie V oraz została Najpiękniejszym Psem Oddziału ZKwP w Częstochowie - ogromne gratulacje!!!
Kilka nowych zdjęć obu psiaków.


ZABRZE IV 2012

15.04.2012
Na materiałach reklamujących Krajową Wystawę Psów Rasowych w Zabrzu oraz na okładce katalogu wystawowego znalazło się zdjęcie mojego autorstwa ubiegłorocznego zabrzańskiego Zwycięzcy Best In Show.
 


19.04.2012
Nowe zdjęcia VIVALDIEGO, VALENTINO oraz VERONY Z Pierwszej Ręki FCI.


 


18.04.2012
Nowe zdjęcia syna Matiza ALBERTINO-WOLF Linora Iceblue. ZOBACZ


 


15.04.2012
Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w czeskiej Ostrawie rewelacyjnie pokazała się córka Matiza AVRILLA Linora Iceblue i w doborowej stawce juniorów wywalczyła: CAJC, Best In Group Junior, BEST OF DAY Junior, BEST IN SHOW Junior. Ogromne gratulacje!!! Nowe zdjęcia Avrilli.
ZOBACZ


14.04.2012
Fotorelacja z Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Legionowie z oceny na ringu Siberian Husky.
ZOBACZ

 


09.03.2012
Odwiedził mnie
VERDI Z Pierwszej Ręki FCI. Mały pięknie rozwija się i już nieźle dokazuje :-)) ZDJĘCIA

 


06.03.2012
SESJA ZDJĘCIOWA pięknego Gończego polskiego GRAVISA Kłusująca Sfora FCI - zapraszam.
ZOBACZ

 


02.03.2012
Dodane zostały zdjęcia
VIVY LAS VEGAS Z Pierwszej Ręki FCI w nowym domu. ZOBACZ

 


29.02.2012
Na plakacie i ulotkach reklamowych zapowiadających III Krajową Wystawę Psów Grupy V w Świebodzicach widnieje zdjęcie Chow Chowa mojego autorstwa :-))
 


UNION Z Pierwszej Ręki FCI

26.02.2012
Wspaniałe wieści z Wystawy Championów w Lesznie "Champion of Champion's", gdzie pięknie zaprezentował się UNION Z Pierwszej Ręki FCI i z rąk francuskiej sędziny otrzymał duże CWC oraz tytuł "Zwycięzca Wystawy Championów 2012" Gratulacje!!!
Zobacz kilka nowych zdjęć UNIONA.


22.02.2012
Nowe zimowe zdjęcia VIVY LAS VEGAS oraz VIVALDIEGO Z Pierwszej Ręki FCI. Zapraszam do oglądania!

 


20.02.2012
Dziś pieski z miotu "U" skończyły dwa lata! Dużo zdrówka oraz sto lat dla Uroka, Uniona, Umberta, Universa, Urwiska, dla Urokliwej oraz dla Uroczej Zuzi :-)))
 


17.02.2012
Już wszystkie szczeniaczki z miotu "V" znalazły nowe wspaniałe domy. Dziękuję za zainteresowanie i trzymam kciuki by maluchy przyniosły nowym właścicielom tyle samo radości co mi.
 


17.02.2012
Śpieszę donieść, że kolejny raz moja fotografia znalazła się na okładce kwartalnika kynologicznego Związku Kynologicznego w Polsce "PIES". Nowy numer wkrótce :-))
 


13.02.2012
Nowe zdjęcia brązowo-białej VIVY LAS VEGAS Z Pierwszej Ręki FCI. Zapraszam do oglądania!

 


UNION Z Pierwszej Ręki FCI

12.02.2012
Na Nocnej Wystawie w Bydgoszczy w klasie pośredniej lokatę I, złoty medal
oraz kolejny wniosek na Championa Polski wywalczył UNION Z Pierwszej Ręki FCI - ogromne gratulacje!!!

 


11.02.2012
Na nowy dom czeka przepiękna wystawowa suczka, z dużym temperamentem i wielkim urokiem VIVA LAS VEGAS Z Pierwszej Ręki FCI. ZDJĘCIA & INFORMACJE
 


10.02.2012
Nowe zdjęcia 11-tygodniowych szczeniaczków. Zapraszamy do oglądania. ZDJĘCIA & INFORMACJE


 


09.02.2012
Dodane zostały zdjęcia VALKIRII w nowym domu.
ZOBACZ


 


08.02.2012
Na nowy dom czeka przepiękna wystawowa suczka, z dużym temperamentem i wielkim urokiem VIVA LAS VEGAS oraz wspaniały, mocny piesek o urodzie amanta - VERDI. Zapraszam na podstrony każdego z piesków oraz do indywidualnej galerii szczeniąt. ZDJĘCIA & INFORMACJE


07.02.2012
Otrzymałam zdjęcia VERONY, która mieszka z Ralfem i jego rodziną w Niemczech. ZDJĘCIA


 


06.02.2012
Na stronie o fotografii dodałam zdjęcia z Krajowej Wystawy w Będzinie oraz z Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Głogowie - miłego oglądania.
ZOBACZ
 


06.02.2012
Na podstronę "
Potomstwo Matiza" zostały dodane zdjęcia jego dorosłych dzieci. Zapraszam do oglądania.

 


01.02.2012
Nowe wspólne zdjęcia naszych szczeniaczków oraz indywidualne: Valencji, Vivy, Verdiego i Vivaldiego. Zapraszamy do oglądania.
ZDJĘCIA & INFORMACJE

 


26.01.2012
Nowe wspólne zdjęcia naszych szczeniaczków. Zapraszamy do oglądania. ZDJĘCIA & INFORMACJE


 


23.01.2012
Na I Zimowej Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Będzinie, dnia 22.01.2012 śliczna córka Matiza AVRILLA Linora Iceblue została Najlepszym Szczenięciem w Rasie, a na finałach, w ogromniej konkurencji, u sędziego z Chorwacji wywalczyła tytuł BEST IN SHOW Szczeniąt - ogromne gratulacje!!!


15.01.2012
Na bieżąco uzupełniamy wspólną galerię szczeniaków oraz indywidualną galerię każdego z piesków. Zainteresowanych szczeniakiem z naszej hodowli zapraszamy do kontaktu! ZDJĘCIA & INFORMACJE

 


10.01.2012
Aktualne zdjęcia 7-tygodniowych szczeniaczków. ZDJĘCIA & INFORMACJE 


Miot "V" Z Pierwszej Ręki FCI

04.01.2012
Szczeniaki po raz pierwszy były na dworze, zapraszamy do oglądnięcia ich wspólnych oraz indywidualnych zdjęć ze spaceru po ogrodzie.
ZDJĘCIA & INFORMACJE

 


Plakat Katowice 2012

03.01.2012
Zdjęcie mojego autorstwa psa rasy Border Collie MARZIPAN at Real Pearl ukazało się na plakacie reklamującym Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Katowicach :-))

 


01.01.2012
Zobacz nowe zdjęcia naszych maluchów! Szczeniaki będą do odbioru ok. 20 stycznia 2012 roku. Poważnie zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
ZDJĘCIA & INFORMACJE

  

 

Aktualizacja: 04.01.2013

Kontakt: husky@wp.eu
 


 

Siberian Husky   Siberian Husky  Siberian Husky   Siberian Husky