AKTUALNOŚCIHISTORIA HODOWLIMOJE PSYSZCZENIĘTA, MIOTYWSPOMNIENIA
WYSTAWY, SUKCESY...FOTO ALBUMRÓŻNOŚCI...LINKIKONTAKTKSIĘGA GOŚCI
 


      siberian husky - mioty

          Pierwsze szczenięta w hodowli przyszły na świat końcem 1997 roku, były to dzieci Niagary i Nunami  Fortunatus. Z miotu „A” pozostała z nami Afera, która oczarowała wszystkich swym niesamowitym temperamentem i urokiem. Jestem dumna ze wszystkich urodzonych w hodowli psiaków, które mieszkają w najróżniejszych zakątkach naszego kraju i mają się znakomicie, co widać na licznych fotografiach znajdujących się na tej stronie. Wiele z nich już jest za Tęczowym Mostem, ale wiem, że miały dobre życie u boku swoich właścicieli, za co Im z całego serca dziękuję.
         
Początki nie były łatwe... ale kolejne doświadczenia w hodowli tej wspaniałej rasy pozwoliły rozwinąć się, odchować co raz lepsze psiaki, które świetnie spisywały się na wystawach, w zaprzęgach i w  hodowli, ale nie tylko - były również znakomitymi terapeutami i opiekunami dzieci niepełnosprawnych - z czego jestem szczególnie dumna.
          W naszej hodowli w ciągu kilkunastu lat przyszło na świat niewiele miotów szczeniąt, ponieważ u nas maluchy raczej bywały niż były, ale zainteresowanych nabyciem szczeniaka serdecznie zapraszam! Od czasu do czasu mamy szczeniaczki po naszych reproduktorach. Poniżej informacje o naszych miotach oraz fotografie psiaków.

Miot "D" Z Pierwszej Ręki FCI

Miot "R" Z Pierwszej Ręki FCI

Miot "R" Z Pierwszej Ręki FCI

*

MIOT "T"

MIOT "P"

MIOT "U"

MIOT "V"


Zgodnie z Regulaminem Hodowli Psów Rasowych Związku Kynologicznego w Polsce od 1992 roku wszystkie rasowe szczenięta, niezależnie od ich liczby w miocie, mają prawo do rodowodu. Jedynie nabycie szczeniaka z metryką oznaczoną hologramem i numerem tatuażu daje gwarancję posiadania rasowego psa.

*

 

Aktualizacja: 16.07.2020

e-mail: husky@wp.eu


 

Siberian Husky   Siberian Husky  Siberian Husky   Siberian Husky